Skip to main content

В одній установці TYPO3 CMS можна легко супроводжувати сотні веб-сайтів з кількома десятками різник мов. Потрібна додаткова функціональність? Без проблем! Понад 1500 розширень з відкритим вихідним кодом завджи доступні у сховищі Packagist та сховищі розширень для TYPO3.

Кілька основних характеристик у ядрі TYPO3

many sites in the one backend

Багато різних веб-сайтів в одній установці

Єдина установка TYPO3 CMS може живити декілька веб-сайтів, ефективно обмінюючись даними, конфігурацією, шаблонами, стилями та вмістом, де це необхідно. Вкажіть кілька доменів для різних точок входу для багатосайтової установки TYPO3.

Різномовні Сайти

Багатомовність та різномовність веб-сайтів

Розгортайте свій вміст (або локалізовані копії свого веб-сайту в багатосайтовій системі TYPO3 CMS) на 56-ти мовах. Веб-сайти та багатосайтові установки TYPO3 CMS підтримують різні версії і процедури локалізації та робочі процеси.

Будь-які дані, будь-яке джерело

Файлова система TYPO3 CMS абстрактна, може використовувати та об'єднувати будь-яку кількість систем зберігання файлів і місць розташування, залишаючись повністю прозорою для редакторів. Існуюча інтеграція з файловою службою включає Akamai, Alfresco, SixOMC, Cumulus, QBank DAM, Dropbox, Magento, Bynder і Amazon S3.

Мобільні додатки, адаптивні сайти

Використовуйте TYPO3 CMS для управління вмістом, бізнес-логікою та постачання вмісту для власних мобільних додатків та програмних каркасів, а також повноцінних веб-сайтів для відвідувачів та адміністраторів сайтів.

Історія вмісту та його аудит

CMS TYPO3 зберігає повну, необмежену, перевірену історію публікації та перегляду вмісту. Перегляньте всі зміни в порівнянні з візуальними даними за допомогою функції "різниця" і вибірково скасуйте або навіть відновіть!

SEO

Пошукова оптимізація на сторінці (SEO)

За допомогою TYPO3 ви можете оптимізувати веб-спайт для пошукових систем на ходу, створюючи окремі сторінки з такими функціями, як структура URL-адреси, назви сторінок та заголовки. Це також дозволяє швидко додавати власні мета-описи та мета-теги.

Повністю адаптивна адміністративна частина

Керувати веб-сайтом в адміністративному інтерфейсі (TYPO3 Backend), можна у будь-якому сучасному веб-переглядачі на будь-яких пристроях, включаючи планшети та смартфони. Публікація невеликої зміни на ходу або робота на планшетних пристроях для додавання вмісту ніколи не була простішою.

TYPO3 працює будь-де

Ви можете встановити TYPO3, завантаживши його з чи без менеджера пакетів прикладного рівня (Composer). Розмістити його на веб-сервері чи на хмарних сервісах, таких як Microsoft Azure чи Amazon AWS просто - завдяки належному розподілу вмісту, конфігурації та інших активів, таких як кеш-пам'ять та тимчасові файли. Використовуйте будь-яку базу даних, яка вам подобається MySQL / MariaDB, postgreSQL, SQL Server чи SQLite - due to the underlying database abstraction.

Прочитайте інструкцію з встановлення TYPO3

Увага! Документація англійською

Надійні шляхи оновлення

З моменту свого заснування TYPO3 підкреслив важливість стабільного прикладного програмного інтерфейсу (API) та повну зворотню сумісність. Основна команда TYPO3 зтежить за графіком регулярних випусків і докладає максимум зусиль, аби забезпечити легкі нерозривні оновлення.

TYPO3 CMS дорожня мапа

Увага! Документація англійською