Skip to main content

Потрібні, блог, форма зворотнього зв'язку, Інтернет магазин, інтеграція з зовнішнім веб сервісом, календарі чи будь що інше... TYPO3 розширення дають вам широкий діапазон гнучкості аби вийти за рамки основної функціональності, завдяки цим можливостям зростає ваша справа і веб-сайт. Вони є ідеальними будівельними блокома для створення складних онлайн-рішень.

Додайте власну функціональність до ядра TYPO3 CMS

Понад 1500-чі додатків доступні у репозиторію розширень TYPO3 (TER) на TYPO3.org для вас, аби Ви могли переглядати та використовувати відповідно до вашої потреби. Завантажте та встановіть їх безпосередньо за допомогою диспетчера розширень TYPO3. Пам'ятайте, TYPO3 CMS з відкритим вихідним кодом! Ви та ваші розробники (або ваш постачальник послуг TYPO3) можете також створювати нові, спеціальні розширення, які відповідають вашим особливим потребам.

Fluid: Шаблонування наступного покоління

Fluid - генератор шаблонів наступного покоління для TYPO3 - використовується для створення власних шаблоних розширень.

Підхід Fluid до створення шаблонів підкреслює простоту, гнучкість, розширюваність і легкість використання. Синтаксис заснований на XML, і може використовуватися в будь-якому Web IDE редакторі. За допомогою ViewHelpers від Fluid можна розширити більш потужними функціями, які відповідатимуть потребам будь-яких веб-проектів.

Екстенсив варіантів конфігурування

Кожен аспект внутрішньої части керування у TYPO3 конфігурується та підлаштовується під ваші власні потреби. Вбудовані інтерфейси налаштовується за допомогою TSConfig. Відтворюваний вміст HTML-коду, можна налаштувати за допомогою TypoScript або Fluid, автономного шаблонізатора. Ознайомтеся з документацією, наведеною нижче.

Увага! Документація англійською