Логотип Української TYPO3 громади
 
Українська TYPO3 громада
Головна ⁄ TYPO3

Привіт, і ласкаво просимо до TYPO3!

Ця сторінка є провідником для початківців у використанні TYPO3.

Що таке TYPO3?

Безкоштовна, багатофункціональна, система розробки і управління сайтом побудована на PHP, і працює під управлінням багатьох операційних систем Unix і Windows.

TYPO3 для мене?

Якщо ви були вражені списком можливостей TYPO3, то ймовірно запитаєте себе, чи підійде мені TYPO3? Пам'ятайте, що майстерність у володінні TYPO3 приходить з часом, який ви чи мало затратите на вивчення даної системи. Якщо ви не готові витрачати більше часу на вивчення TYPO3 і поспішаєте задовольняти потреби свого клієнта, то вам варто звернутись до спеціаліста з TYPO3 (TYPO3 інтегратор, програміст на базі TYPO3, TYPO3 адміністратор, редактор вмісту на база TYPO3 і тому подібне), який зможе допомогти вам реалізувати свої ідеї з TYPO3 або обрати іншу систему для реалізації своїх задумів.

TYPO3 складна і багатофункціональна потужна система, і не може бути повністю освоєна за тиждень! Як тільки ви оволодієте TYPO3, система дозволить вам зробити сайти будь-якої складності та отримати повагу від авторів за вибір TYPO3 і від замовника за якісну роботу.

Цільові групи TYPO3

Спеціалісти на всіх рівнях працюють з TYPO3. Однак тільки спеціалісти з доступом в Інтернет і з відповідного рівня технічними знаннями та навичками будуть в змозі встановити TYPO3, і на базі нього розробити сайт (так звані "розробники"). Спеціалісти з меншими рівнем знань ("Користувачі"), як правило, ті, хто оплати розробку сайту за наданим технічним завданням, щоб вони могли підтримувати свої веб-сайти з системою TYPO3.

Початок роботи

Для тих, хто хоче почати працювати з TYPO3 і створювати веб сайти різної складності, ми підготували велику кількість підручників доступні на більшості мов світу. Просто перегляньте наш розділ документація.

Підручники прості, легко сприймаються і дадуть вам першу уяву про те, як працює TYPO3. Мова за замовчуванням у TYPO3 і уся документація є англійською. Будь ласка, відвідайте наш розділ з документацією для початку роботи з TYPO3.

Відео

Насолоджуйтесь більше семи годинним відео у нашому відео-розділі. Багато відео там, в трьох мовах!

Установка TYPO3

Для швидко початку ми підготували пакети для установки, які допоможуть вам швидко і безпроблемно розгорнути TYPO3 у вас на хостингу. До того ж, ви можете використати наявні спеціальні керівництва для користувачів по встановленню і конфігурації TYPO3.

Якщо ви хочете щоб ваш сайт постійно знаходився у робочому стані і уникнути неприємностей зі своїм провайдером, параметри хостингу якого швидше за все не підтримують системні вимоги необхідні для TYPO3. То найкраще, що ви можете зробити, це змінити хостинг-провайдера обравши нового в одному з наших списків присвячених TYPO3 хостерам.

Отримання допомоги

Консультації

Допомога завжди доступна у професійних консультантів.

Списки розсилки

Вам також доступні списки розсилки, де можливо вам пощастить отримати допомогу, від наших друзів зі світової TYPO3 спільноти, які витрачають свій вільний час, щоб дати Вам відповідь. Але перш ніж підписуватися на список і опублікувати своє питання ви повинні прочитати правила. Користувачі у списках розсилки очікують від вас дотримання цих правил, дотримуючись яких ви можете бути впевнені, що отримаєте хорошу відповідь. Ви повинні бути підготовлені і готові, до отримання підказки з посиланням на документацію, а не фіксовані відповіді. Лише ліниві часто отримають дійсно паршиві відповідь, і це ваша вина, але якщо ви покажете, що ви дійсно намагаєтесь допомогти в першу чергу самі собі, то всі будуть ввічливі з вами і намагатимуться допомогти вам.

Архів розсилки

Перш ніж задавати своє запитання у списках розсилки, доречно буде пошукати відповідь в архівах розсилки!

Учасник TYPO3 громади

Згорнути блок

Авторизація

Введіть ім'я користувача і пароль для входу в систему

Підписка

Вибачте, дана функція знаходиться на стадії розробки.

?

Привілеї учасників української TYPO3 громади.

Хостинг партнер

Розгорнути блок
HvOSTING