Логотип Української TYPO3 громади
 
Українська TYPO3 громада
Головна ⁄ Форум ⁄ Правила

Правила форуму української TYPO3 громади

Форум Української TYPO3 громади - інформаційний сервіс для обговорення будь-яких цікавих тем та обміну досвідом серед розробників та користувачів системи створення і управління сайтом TYPO3. Участь у роботі Форуму може прийняти будь-який відвідувач, який погодився з Правилами Форуму.

Власником сервісу є [.....], який володіє всіма винятковими правами на використання Форуму.

Власник Форуму не несе відповідальності:

Всі матеріали та повідомлення, що розміщуються на Форумі, відображають виключно думки їх авторів, і можуть не збігатися з думкою Адміністрації.

Беручи участь у Форумі, читаючи або будь-яким способом використовуючи повідомлення Форуму Ви тим самим приймаєте умови цих правил. Якщо Ви не приймаєте умов цих правил, Вам слід негайно відмовитися від використання Форуму і / або його матеріалів.

1. Реєстрація. ім'я, аватари.

1.1. Заборонено використання імена і аватари, які порушують загальноприйняті моральні і етичні норми, і / або образливих для інших користувачів Форуму.

1.2. Заборонена реєстрація імен, схожих з уже існуючими до ступеня, що може ввести в оману інших користувачів Форуму.

1.3. Заборонена реєстрація імен, схожих на вже існуючі завдяки використанню подібних по зображенню російських і латинських символів.

Заборонена реєстрація декількох аккаунтів одним користувачем.

1.4. У разі виявлення фактів порушення Правил реєстрації, Адміністрація має право видалити реєстраційний аккаунт користувача без попереднього повідомлення.

1.5. Терміни дії імені:

Інформація про реєстрацію учасника з числом повідомлень, рівним нулю, після [.....] днів неактивності віддаляється, ім'я звільняється для використання новими учасниками.

Інформація про реєстрацію учасника з числом повідомлень, нерівним нулю, видаляється після [.....] днів неактивності.

1.6. Неактивністю вважається, якщо учасник не надсилає відповіді ні в одну з тем Форуму протягом вказаного проміжку часу або не міняє реєстраційну інформацію в "Профілі користувача ".

2. Публікація повідомлень

2.1. Назва теми повинна бути інформативною і давати можливість зрозуміти зміст теми до читання повідомлення.

2.2. Тема повідомлення повинна відповідати темі розділу, в якому вона розміщена.

2.3. Не рекомендується використовувати в назві теми різного роду прикраси (символи, призначені лише для візуального виділення теми, які не несуть смислового навантаження).

2.4. Забороняється писати назву теми заголовними (великими) буквами.

2.5. Перед створенням нової теми рекомендується перевірити, чи не обговорювалася вона раніше, за допомогою пошуку (Пошук по форумах).

2.6. Забороняється публікація образливих, загрозливих, порнографічних, наклепницьких повідомлень і посилань на такі повідомлення, закликів до національної ворожнечі і інших повідомлень, які можуть порушити закони України.

2.7. Публікація посилань на інші сайти дозволено тільки для підтвердження думки, висловленої автором повідомлення. Публікація посилань на інші сайти для реклами і самореклами заборонена.

2.8. Заборонена публікація рекламних повідомлень.

2.9. Не рекомендується надмірне цитування. Як Правило, розмір цитати не повинен перевищувати трьох-чотирьох рядків тексту.

2.10. Заборонено розміщення однакових за змістом повідомлень у різні теми.

2.11 Заборонено використання в повідомленнях нецензурних слів, лайки, образливих для інших учасників виразів.

2.12. На Форумі заборонено публічне особисте листування, крім розділу "Спілкування". Для особистого листування необхідно використовувати "Мої повідомлення".

2.13. Заборонено розміщення повідомлень, які містять свідомо помилкову інформацію, наклеп, а також нечесні прийоми ведення дискусій.

2.14. Забороняється залучення увагу до особистого повідомлення шляхом додавання у вихідну тему додаткових повідомлень, які самі по собі не несуть ніякого сенсу ("підняття" теми), а також розсилкою персональних повідомлень і / або електронних листів окремим учасникам Форуму з проханням відповісти в темі.

2.15. Забороняється надмірне використання графічних зображень (смайликів) у повідомленні (більше трьох підряд) Забороняється вставляти в повідомлення малюнок розміром більш [.....]Кб. Такі малюнки можна вказувати у вигляді посилання.

2.16. Не рекомендується надмірне використання розділових знаків.

2.17. Заборонено надмірне застосування верхнього регістру в тексті повідомлень.

2.18. Теми, в яких немає повідомлень протягом [.....] місяців - модератори мають права закрити або перемістити в Архів.

3. Модерація Форуму.

Учасник TYPO3 громади

Згорнути блок

Авторизація

Введіть ім'я користувача і пароль для входу в систему

Підписка

Вибачте, дана функція знаходиться на стадії розробки.

?

Привілеї учасників української TYPO3 громади.

Хостинг партнер

Розгорнути блок
HvOSTING